PPA, Progres Partners Advertising, s.r.o.

Poslední Aqua-therm Praha v režii Progres Partners Advertising skončil úspěchem

Devatenáctý ročník odborného veletrhu vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační sanitární a ekologické techniky Aqua-therm Praha navštívilo téměř 25 000 návštěvníků, kteří mohli navštívit expozice 182 firem z 11 zemí světa. Vystavovatelé letos oceňovali především zvýšený počet odborných návštěvníků, které přitahovaly nejen vystavující značky, ale také zajímavý doprovodný program.
Například vůbec poprvé byly v  rámci veletrhu veřejně představeny kontury dotačního programu Zelená úsporám II, a to na konferenci 5. České energetické a ekologické fórum, jež letošní veletrh otvírala. Společnost pro techniku prostředí, která byla garantem odborné konference TZB 2012, se letos zaměřila na zkušenosti z provozu solárních zařízení a provoz vytápění, klimatizace a dalších technických zařízení budov. Laickým návštěvníkům, kteří odborný veletrh využívají jako výbornou příležitost prodiskutovat své problémy s experty z praxe, byl určen den portálu tzb-info.cz s tématem energeticky nezávislého bydlení. Přednášející se snažili odpovědět na otázku, do jaké míry jsme závislí na dodavatelích energií a jaké jsou naše možnosti tuto závislost zmírnit.

Zlatou medaili Aqua-thermu Praha pro nejlepší exponáty veletrhu získala společnost Systherm za deskový výměník MODhex a společnosti Heluz za úsporný dvouvrstvý cihelný komínový systém Heluz Mini-Plast. Odborná komise, která letos zaznamenala zvýšený zájem o účast v soutěži, udělila také dvě čestná a jedno zvláštní uznání.

Agentura Progres Partners Advertising, která značku Aqua-therm na českém trhu vybudovala a pražský veletrh téměř dvacet let úspěšně rozvíjela, s organizací veletrhu pod značkou Aqua-therm letos končí. V tradičním listopadovém termínu bude agentura nově pořádat odborný veletrh VODA-KLIMA-VYTÁPĚNÍ, který má již nyní podporu Hospodářské komory ČR, Společnosti pro techniku prostředí a dalších významných asociací z oblasti technického zařízení budov.

Aktualita

Aktualita

25.11.2016

Další aktuality najdete na facebooku PPA, PPA Expo a FUTURE FORCES FORUM. FFF můžete sledovat také na Linked-inu, Twitteru a Instagramu  

Pokračovat ve čtení »

Členství

   

Držitel

Kontakt

Progres Partners Advertising, s. r. o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1, Česká republika
tel.: +420 224 213 905, +420 224 234 274
fax: +420 224 218 312, +420 224 235 033
e-mail: info@ppa.cz

Provozovna:
Progres Partners Advertising, s. r. o.
Brigádníků 2/44, 100 00 Praha 10