PPA, Progres Partners Advertising, s.r.o.

Propagace veletrhů Autozum, Casa a Jaspowa

casa07V lednu a únoru jsme zrealizovali tři návštěvnické kampaně pro Reed Exhibitions. Naše partnerská veletržní správa nabídla volné vstupenky a dopravu autobusem zdarma na veletrh Autozum a CASA v Salzburgu a Jaspowa ve Vídni.

Autozum je odborný veletrh pro zařízení autoservisů, čerpací stanice, náhradní díly, autokosmetiku atd., CASA představila vše pro bytové dekoratéry, obchod s bytovým zařízením, hotely atd., Jaspowa uvítala všechny zájemce o myslivost, rybářství a offroad. Jaspowa patří k tradičně známým veletrhům, na Autozum a Casa zavítala většina návštěvníků poprvé a jejich hodnocení bylo vesměs pozitivní – názory návštěvníků na CASA a AutoZum, kde naleznete i obrázky z veletrhů a závěrečné zprávy.

Tato forma propagace veletrhů byla přínosná pro návštěvníky, vystavovatele i veletržní správu (jediným zádrhelem těchto akcí se ukázala nedůvěra našich lidí a obavy, že nabídka zdarma v sobě automaticky skrývá další náklady). Manager veletrhu CASA, pan Mag. Wilfried Antlinger, náš autobus přišel osobně přivítat, připravil uvítací pohoštění viz foto, vybavil všechny katalogem a veletržními materiály, nabídl služby tlumočnice. Bylo to milé překvapení pro všechny.

Zároveň bychom rádi poděkovali za spolehlivost a vstřícnost autobusové agentuře AAG Dovita z Rudné u Prahy, která se vzorně postarala o dopravu.

Aktualita

Aktualita

25.11.2016

Další aktuality najdete na facebooku PPA, PPA Expo a FUTURE FORCES FORUM. FFF můžete sledovat také na Linked-inu, Twitteru a Instagramu  

Pokračovat ve čtení »

Členství

   

Držitel

Kontakt

Progres Partners Advertising, s. r. o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1, Česká republika
tel.: +420 224 213 905, +420 224 234 274
fax: +420 224 218 312, +420 224 235 033
e-mail: info@ppa.cz

Provozovna:
Progres Partners Advertising, s. r. o.
Brigádníků 2/44, 100 00 Praha 10