PPA, Progres Partners Advertising, s.r.o.

Veletrh Future Soldier představil nejmodernější vojenskou techniku

Špičkové technologie z oblasti výstroje a vybavení moderního vojáka byly k vidění na veletrhu Future Soldier 2010, který proběhl od 14. do 16. října 2010 na výstavišti PVA Letňany. Kontraktační výstava, která je důležitým setkáním národních vystavovatelů a armádních delegací, se vrátila do Prahy po dvou letech a své novinky v Praze představilo 123 vystavovatelů z 25 zemí, mimo jiné Česká zbrojovka, DuPont INTERNATIONAL OPERATIONS SARL nebo W.L. Gore & Associates.

Hlavním partnerem veletrhu byla Armáda ČR. Na ploše 475 m² ukázala nové technologie při činnosti jednotek v rámci zajišťování koaličních operací, zahraničních mírových misí, činnosti vojenské policie a jednotek speciálních sil a výbavu vojáka současné i příští generace. Návštěvníci viděli jak vypadá pracoviště velitele operace pozemních i vzdušných sil s plnou funkcionalitou, ukázky úplné výzbroje a vybavení jednotlivce ke splnění jednodenního úkolu, ukázky 3D taktického simulátoru Univerzity obrany Brno, bojové vozidlo LRD 130 military – Armoured 4 Kajman nebo ukázky speciálního výcviku MUSADO a exhibiční vystoupení čestné stráže.

Veletrh Future Soldier je důležitým místem pro navazování kontaktů mezi zástupci zemí armád NATO a Partnerství pro mír (zástupci národních akvizičních center, pozvaní vojenští experti z daných oblastí, zástupci státní zprávy, výzkumná a vzdělávací centra, výrobní a obchodní subjekty, VIP hosté a politická reprezentace jednotlivých členských zemí) s komerčními vystavovateli (výzkumná a vývojová centra, výrobní  a obchodní subjekty). Výstava je určena pouze pro odbornou veřejnost  a první dva dny je vstup jen na pozvání.

Letošního ročníku se zúčastnila také národní skupina expertů Evropské obranné agentury – EDA GEM 3, mezinárodní skupina expertů NATO NAAG/ LCG1 a mezinárodní pracovní skupina odborníků NATO pro oblast bojového oděvu a osobní výbavy vojáka – CCIEP.

Future Soldier rovněž hostil odbornou mezinárodní konferenci „Urban Peacekeepers – Bridging the Gap“. Oficiální záštitu nad výstavou převzal ředitel sekce vyzbrojování MO ČR, Hospodářská komora ČR a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR.

Více informací najdete na stránkách http://www.natoexhibition.org/

FS_4126

Aktualita

Aktualita

25.11.2016

Další aktuality najdete na facebooku PPA, PPA Expo a FUTURE FORCES FORUM. FFF můžete sledovat také na Linked-inu, Twitteru a Instagramu  

Pokračovat ve čtení »

Členství

   

Držitel

Kontakt

Progres Partners Advertising, s. r. o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1, Česká republika
tel.: +420 224 213 905, +420 224 234 274
fax: +420 224 218 312, +420 224 235 033
e-mail: info@ppa.cz

Provozovna:
Progres Partners Advertising, s. r. o.
Brigádníků 2/44, 100 00 Praha 10